Podrobnosti o projektu

Společnost SEAL, s.r.o. v návaznosti na dřívější práce na webových stránkách www.leaderplus.cz nabízí technickou pomoc místním akčním skupinám při přípravě podkladů do integrovaných strategií území, které MAS budou realizovat v souladu s výzvou MMR k podávání žádostí o dotace v rámci operačního programu Technická pomoc. Cílem je zjednodušit tvorbu grafů, kartogramů a datových tabulek z dat o členských obcích MAS, a to za pomoci webové aplikace, kterou budou moci využívat pracovníci MASek, které se do projektu zapojí.

Principem aplikace je výběr dat za jednotlivé obce MAS a jejich interpretace - vizualizace ve formě kartogramů, grafů a tabulek, které je možné ukládat jako obrázky, PDF soubory a pod. nebo vkládat formou iframe do webových stránek MAS.

Přehled o základních funkcích systému získáte, když budete klikat na jednotlivé odkazy a ikonky na těchto stránkách. Předpokládáme, že hlavní funkce systému budou k dispozici během března 2014.

Chcete si to vyzkoušet?

Pro nerozhodnuté zájemce o využití systému ISÚ je k dispozici testovací účet. Ten Vám umožní po omezenou dobu (14 dní od registrace) využívat hlavní funkce systému (vizualizace dat z centrálních zdrojů) s daty fiktivní testovací MAS. Máte-li o zřízení tohoto testovacího účtu zájem, vyplňte prosím registrační formulář a vyčkejte na schválení registrace administrátorem.


Ceník

Kontakt


Odkazy:

www.seal.cz

www.garep.cz

www.leaderplus.cz